Pes priatel ...

Dátum: 27.01.2011 | Vložil: Jarka

Dobry den. Predtym ked som nepoznala vztah medzi clovekom a psom, pretoze som psa nikdy nemala doma a tak som nemala moznost ho spoznat, nevedela som si predstavit aky pekny a ake rozmery moze mat. Aj tu plati, ze kym si to clovek neskusi nepochopi o co ide ... Podla mojho nazoru pes vseobecne velmi moze obohatit zivot cloveka a ci to je uz clovek samotar alebo je to rodina ci uz vacsia alebo mensia. Psa vedia milovat ako deti tak aj dospeli a je krasne aj to ze zrkadlom tejto lasky je nasledne psia "laska" k cloveku, ktory sa o neho stara a dava mu vsetko co potrebuje. Je naozaj velmi pekne a clovek vseobecne by si mal vazit to ze dostal vo svojom zivote na Zemi moznost zazivat nielen pekne a kvalitne vztahy s ludmi (s ludmi je vsak zial mozne zazivat aj zle a nekvalitne vztahy) ale ze moze zazit a zazivat pekne a kvalitne vztahy so psikmi a samozrejme aj s ostatnymi zvieratami, o ktore sa clovek chce alebo niekedy aj musi starat aby prezili. To je asi tak v skratke vsetko co som chcela povedat o vztahu cloveka a psa, nakolko aj do nasej rodiny pred nejakym casom pribudol takyto "novy clen" a je nim prave Parson JRT. S pozdravom Jarka

Pridať nový príspevok