Diskusná téma: Parson Russell Terier

New software XRumer 16.0 + XEvil 4.0 solve more than 8400 type of CAPTCHAs

Dátum: 21.05.2018 | Vložil: HelenTow

Incredible update of captchas recognition software "XEvil 4.0":
captchas solving of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

See you later!

Jarle Thorsen Truth

Dátum: 14.05.2018 | Vložil: BobbyBussy

Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen SiteTalk Community Inc., Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD, Jarle Thorsen Truth

Homeless wants your help!

Dátum: 01.05.2018 | Vložil: CreeveLibthithraise

Im homeless in Slovakia.
Im living in hotel from my work but this is only temporarily solution.
Im working from my 18 years and i did not finish high school.
I have 22 years and i want to create my family and have good life.
I want good girl which will be my wife in future but before i can have this i need home.
Because its really hard to have girlfriend or wife when you are homeless.
In this blog i will show you my life sad story and i will beg for help because i want in my life more than have house.
I want get happy life and happy family.
I want my Mother, Dad, me and my future girlfriend/wife will have really happy life.
I know life is not easy because i experienced real hell on earth.
But i want change it.
I builded plan how to be happy, have house and help many homeless people.
I need your help but I do not want it for free.
If you will help me i will must do some thinks which will better change my life, if you want i will sent you money back and on the end of this plan i will be able to help other homeless.

This is blog post about my plan how to get house and help other homeless people homelessneedhelp.wordpress.com/2018/05/01/plan-to-get-better-life-and-start-non-profit-organization-for-help-homeless-people/

Test, just a test

Dátum: 27.04.2018 | Vložil: XRumerTest

Hello. And Bye.

parson

Dátum: 02.10.2012 | Vložil: Katarina

Dobry den, byvam v byte. kedze cely zivot som mala psov, ale v dome u rodicoch , uvazovala som nad kupov maleho plemena. uvazovala som nad parsonom, ale mam obavy z jeho energie. ci je vhodne ho mat v byte a ci si neziada viac behu ako bezny bytovy psik. viete mi niekto poradit? a neviete mi poradit aky je pri detoch? mam 3 rocneho syna.

Re:parson

Dátum: 23.10.2012 | Vložil: Jozef

Mam doma sucku Jacka russella byvam v 3 izbovom byte a nemame problem. Cez tyzden ked som v praci vecsinov spi a ked pridem domov sa mu venujem aspon hodinku vonku nech si vybije energiu, vynikajuci sposob je dog Frisbee. co sa tyka deti je velmi priatelsky nehovoriac o tom, ked snimi bude vyrastat velmi rada sa snimi oblizuje :) v pripade akychkolvek otazok ma kontaktujte na zef@hotmail.sk rad poradim s vychovou krmenim aj cimkolvek co sa tychto psikov tyka

Beníček

Dátum: 27.10.2011 | Vložil: Jano

Aj ja mám Parsona, ktorý je ako náš další člen rodiny, je učenlivý a milučký až do chvíle ked nezbadá nejakého psa a je zle. Nerad ho uvazujem na vodítko lebo mu chcem dopriať viacej pohybu, ale potom to obyčajne končí bitkou a nepríjemnosťami zo psíčkarmi. Má dobrý rodokmeň a určite by mal pekné potomstvo, presto sa nemôžem zbaviť nutkania dať ho vykastrovať, len by som bol nerad keby sa ani potom nezmenil. Má tri roky a snad sa ešte zmení. Toto leto sme ho mali v Chovatsku na dovolenke a na pláži bol pre všetkých miláčikom a aj doma dokáže zabávať svojim tempeamentom a rýchlosťou, ked ma naštve aj tak ho mám velmi rád a vždy mu všetko odpustím. Už by som nechcel byť nikdy bez psíka, s pozdravom Jano

Pes priatel ...

Dátum: 27.01.2011 | Vložil: Jarka

Dobry den. Predtym ked som nepoznala vztah medzi clovekom a psom, pretoze som psa nikdy nemala doma a tak som nemala moznost ho spoznat, nevedela som si predstavit aky pekny a ake rozmery moze mat. Aj tu plati, ze kym si to clovek neskusi nepochopi o co ide ... Podla mojho nazoru pes vseobecne velmi moze obohatit zivot cloveka a ci to je uz clovek samotar alebo je to rodina ci uz vacsia alebo mensia. Psa vedia milovat ako deti tak aj dospeli a je krasne aj to ze zrkadlom tejto lasky je nasledne psia "laska" k cloveku, ktory sa o neho stara a dava mu vsetko co potrebuje. Je naozaj velmi pekne a clovek vseobecne by si mal vazit to ze dostal vo svojom zivote na Zemi moznost zazivat nielen pekne a kvalitne vztahy s ludmi (s ludmi je vsak zial mozne zazivat aj zle a nekvalitne vztahy) ale ze moze zazit a zazivat pekne a kvalitne vztahy so psikmi a samozrejme aj s ostatnymi zvieratami, o ktore sa clovek chce alebo niekedy aj musi starat aby prezili. To je asi tak v skratke vsetko co som chcela povedat o vztahu cloveka a psa, nakolko aj do nasej rodiny pred nejakym casom pribudol takyto "novy clen" a je nim prave Parson JRT. S pozdravom Jarka

parson

Dátum: 17.01.2011 | Vložil: juro

ja mam tiez parsona a je to velmi zlaty pes vie kopu kuskou a este vela ineho

<< 260 | 261 | 262 | 263 | 264

Pridať nový príspevok